GRUP HEPSİ
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

GRUP HEPSİ

AnasayfaAnasayfa  AramaArama  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

BU KAĞITTA NE YAZIYOR??

+9
hilal&yoshy
ayshy
cmrmrv57
cemre_sema
EROSHBETÜL
cemrecix
yaseminci_kız
buse#hepsi
YOSHYCİ*ADMİN
13 posters
YazarMesaj
YOSHYCİ*ADMİN
YOSHYCİ*ADMİN
YOSHYCİ*ADMİN

BU KAĞITTA NE YAZIYOR?? Empty
MesajKonu: BU KAĞITTA NE YAZIYOR??   BU KAĞITTA NE YAZIYOR?? EmptyC.tesi Ara. 22, 2007 11:14 pm

Bir adam yıllar boyu almanyada bir bankada çalışmış ve emekli olmasına yakın artık yurda dönmeye karar verdiği gün lan felekten bir gün çalim bari deyip bir bara gitmiş.. Barda içkisini içerken karşısına çok güzel bir kadın oturmuş bizimki kadına hayran kalıp hemen garsonu çağırıp kağıda tanışabilirmiyiz mesajını yazdıktan sonra garsonla kadına göndermiş. kadın kağıdı almış okumuş adama imalı bir bakıştan sonra kağıdın arkasına bir şeyler yazıp kağıdı tekrar adama geri göndermiş adam kağıda bakmış bakmış....
Hiç bir şey anlamamış yazı ne almanca ne bildiği bir dile aitmiş gitmiş kağıdı en yakın arkadaşına verip ya bunu bir kadın bana yazdı ben anlamadım ne yazıyor burda diye sormus arkadaşı kağıdı okur okumaz sakın bir daha beni arama
arkadaşlığımız sona erdi diyip yanından gitmiş..
Adam şaşkın bir halde eve gidip anne babasına ya siz eskisiniz bilirsiniz burda ne yazıyor diye bu sefer onlara sormuş anne babası kağıdı okuyunca adamı evlatlıktan red etmişler karısına göstermiş karısı boşanma davası açmış adam artık çıldırma noktasına gelmiş len demiş bunu en iyi anlayan doktor olur nede olsa onların yazısı karışık diyip bir doktora gitmiş doktor kağıdı okuyunca çok sakin bir şekilde izin isteyip odasına girmiş aradan 1 saat 2 saat geçmiş doktor yok... Bizim adam merak edip odaya girince bir bakmışkı doktor tavanda sallanıyor kendini asmış adam en sonunda pes etmiş len bu kağıd başıma çok işler açtı başkasınında hayatını karartmasın diye kağıdı çalıştığı bankanın kasasına koyup evine gitmiş. O akşamda tesadüf bankaya hırsızlar girmiş kasadaki bütün paraları almışlar tam kaçacakları sırada hırsızların şefi kağıdı görmüş şef kağıdı okuyunca :rtfm birden çabuk paraları yerine koyun demiş ve bütün paraları kasaya geri koyduktan sonra çekip gitmişler.
ŞİMDİ GELELİM SORUMUZA HALİYLE BU KAĞIT'TA NE YAZIYOR DİYCEM...
İP UCU : CEVAP İÇİN YAZIYI İYİ OKUYUN...
https://hepsiclup.hareketforum.net
buse#hepsi
CO-ADMİN
CO-ADMİN
buse#hepsi

MesajKonu: Geri: BU KAĞITTA NE YAZIYOR??   BU KAĞITTA NE YAZIYOR?? EmptyPaz Ara. 23, 2007 7:02 pm

bilmemki ne acaba?
YOSHYCİ*ADMİN
YOSHYCİ*ADMİN
YOSHYCİ*ADMİN

MesajKonu: Geri: BU KAĞITTA NE YAZIYOR??   BU KAĞITTA NE YAZIYOR?? EmptyPaz Ara. 23, 2007 7:13 pm

DOĞRUSUNU SOLEMEK GEREKİRSE BENDE BİLMİOM ÇOK MRK ETTİĞİM BİR SORU ONDAN SORDUM
https://hepsiclup.hareketforum.net
buse#hepsi
CO-ADMİN
CO-ADMİN
buse#hepsi

MesajKonu: Geri: BU KAĞITTA NE YAZIYOR??   BU KAĞITTA NE YAZIYOR?? EmptyPaz Ara. 23, 2007 7:21 pm

Very Happy bende biliyosun sanmıştım.
yaseminci_kız
YASEMİN YÜRÜK BÖLÜMÜ MODU
YASEMİN YÜRÜK BÖLÜMÜ MODU
yaseminci_kız

MesajKonu: Geri: BU KAĞITTA NE YAZIYOR??   BU KAĞITTA NE YAZIYOR?? EmptyPtsi Ara. 24, 2007 11:25 am

bndeee biliosun sanmıştım ama bulamadım bn
http://www.mor-prenses.tr.gg
buse#hepsi
CO-ADMİN
CO-ADMİN
buse#hepsi

MesajKonu: Geri: BU KAĞITTA NE YAZIYOR??   BU KAĞITTA NE YAZIYOR?? EmptyPtsi Ara. 24, 2007 6:13 pm

ama çok zor yani. Question
cemrecix
CEMRE KEMER BÖLÜMÜ MODU
CEMRE KEMER BÖLÜMÜ MODU
cemrecix

MesajKonu: Geri: BU KAĞITTA NE YAZIYOR??   BU KAĞITTA NE YAZIYOR?? EmptyPtsi Ara. 24, 2007 7:48 pm

bilmiyorum çok zor ve karışık ama saol bayağı yazmışsın
EROSHBETÜL
HAFTANIN GRUP HEPSİ RESMİ BÖLÜMÜ MODU
HAFTANIN GRUP HEPSİ RESMİ BÖLÜMÜ MODU
EROSHBETÜL

MesajKonu: Geri: BU KAĞITTA NE YAZIYOR??   BU KAĞITTA NE YAZIYOR?? EmptyÇarş. Ara. 26, 2007 8:50 pm

bence bu kağıtta ne yazıyor yazıyordu işte bilemssen şu falan olacak öyle şeyler
http://www.gruphepsifanclub.net
cemre_sema
ŞEKER HEPSİ KIZI
ŞEKER HEPSİ KIZI
cemre_sema

MesajKonu: Geri: BU KAĞITTA NE YAZIYOR??   BU KAĞITTA NE YAZIYOR?? EmptyPerş. Ara. 27, 2007 10:03 pm

bence kağıtta dua yazıomuş okuyunca ölmüşler
http://www.gruphepsifun.forume.biz
buse#hepsi
CO-ADMİN
CO-ADMİN
buse#hepsi

MesajKonu: Geri: BU KAĞITTA NE YAZIYOR??   BU KAĞITTA NE YAZIYOR?? EmptyC.tesi Ara. 29, 2007 12:14 am

merak ettim.ama seda bile bilmiyo Sad
cmrmrv57
YENİ HEPSİ KIZI
YENİ HEPSİ KIZI

MesajKonu: Geri: BU KAĞITTA NE YAZIYOR??   BU KAĞITTA NE YAZIYOR?? EmptyC.tesi Ara. 29, 2007 8:43 pm

ya bnde bulamadım nekı acaba
buse#hepsi
CO-ADMİN
CO-ADMİN
buse#hepsi

MesajKonu: Geri: BU KAĞITTA NE YAZIYOR??   BU KAĞITTA NE YAZIYOR?? EmptyC.tesi Ocak 05, 2008 9:08 pm

ben buldum:
Kadın bir doktor ve reçete alfabesiyle kağıda şöyle yazıyor: "Benim adım Helga. tabi ki tanışabiliriz hatta ben sizi zaten tanıyorum. Çalıştığınız bankaya gidip geliyorum kapalı devre kameralardan bakın isterseniz"

Adam yıllardır bankada bilgisayar fontlarıyla yatıp kalktığından kağıdı okuyamıyor.

Arkadaşı ve ailesi adam bu yaştan sonra azıttığı için onu terk ediyorlar, karısıda haliyle boşuyor. Doktor kağıttaki ismin ve yazının karısına ait olduğunu görünce intihar ediyor. Hırsızlar ise kağıdı okuyunca izlendiklerini anlayıp ellerindekileri bırakıp ufak ufak tüyüyolar.
ayshy
DİZİLER BÖLÜMÜ MODU
DİZİLER BÖLÜMÜ MODU
ayshy

MesajKonu: Geri: BU KAĞITTA NE YAZIYOR??   BU KAĞITTA NE YAZIYOR?? EmptyC.tesi Ocak 05, 2008 9:34 pm

buse#hepsi demiş ki:
ben buldum:
Kadın bir doktor ve reçete alfabesiyle kağıda şöyle yazıyor: "Benim adım Helga. tabi ki tanışabiliriz hatta ben sizi zaten tanıyorum. Çalıştığınız bankaya gidip geliyorum kapalı devre kameralardan bakın isterseniz"

Adam yıllardır bankada bilgisayar fontlarıyla yatıp kalktığından kağıdı okuyamıyor.

Arkadaşı ve ailesi adam bu yaştan sonra azıttığı için onu terk ediyorlar, karısıda haliyle boşuyor. Doktor kağıttaki ismin ve yazının karısına ait olduğunu görünce intihar ediyor. Hırsızlar ise kağıdı okuyunca izlendiklerini anlayıp ellerindekileri bırakıp ufak ufak tüyüyolar.

bak bu olabilir
buse#hepsi
CO-ADMİN
CO-ADMİN
buse#hepsi

MesajKonu: Geri: BU KAĞITTA NE YAZIYOR??   BU KAĞITTA NE YAZIYOR?? EmptyPaz Ocak 06, 2008 7:29 pm

bu zaten canım başka bi siteden buldum.doğrusu buymuş.
hilal&yoshy
YENİ HEPSİ KIZI
YENİ HEPSİ KIZI
hilal&yoshy

MesajKonu: Geri: BU KAĞITTA NE YAZIYOR??   BU KAĞITTA NE YAZIYOR?? EmptyPtsi Ocak 21, 2008 6:16 pm

hımmmm soalun çok merak etmiştim deeeeee
cemre_kemer
HEPSİ BÖLÜMÜ MODU
HEPSİ  BÖLÜMÜ MODU
cemre_kemer

MesajKonu: Geri: BU KAĞITTA NE YAZIYOR??   BU KAĞITTA NE YAZIYOR?? EmptyPtsi Ocak 28, 2008 11:27 pm

çok zor acaba nedir
cemre_kemer
HEPSİ BÖLÜMÜ MODU
HEPSİ  BÖLÜMÜ MODU
cemre_kemer

MesajKonu: Geri: BU KAĞITTA NE YAZIYOR??   BU KAĞITTA NE YAZIYOR?? EmptySalı Ocak 29, 2008 3:04 pm

annem biliomuş unutmuş inanmıom yaaaa
NoName
ŞEKER HEPSİ KIZI
ŞEKER HEPSİ KIZI
NoName

MesajKonu: Geri: BU KAĞITTA NE YAZIYOR??   BU KAĞITTA NE YAZIYOR?? EmptyPaz Mart 16, 2008 8:43 pm

Çoqq zoR biR soRu aydınlığa kavustu..İlk basta ben kağıtta ölüceksin falan yazıo sandım Very Happy
carizmatiq_boys
YENİ HEPSİ KIZI
YENİ HEPSİ KIZI
carizmatiq_boys

MesajKonu: yıh yıh yıh:P:PP:   BU KAĞITTA NE YAZIYOR?? EmptyCuma Haz. 06, 2008 8:24 pm

KızLar siZlerden Rİcamm:DNo PaanıC nO hEYCAnn OkIShh

EEET ınanILmaz bı soRuu:P:Pama hasret sonA erdii:P

Buyrunn Cvp>>>EVET ARKADAŞLAR CEVABI OKUYUN...

Kağıdı okuyanlarda (Bizim Gibi) kadının yazdığından birşey anlamıyorlar."Tanışabilirmiyiz? kısmını okuyorlar.

Anne ve Babaları Evlatlıktan Redediyor.Çünkü O yaşa Gelmiş Adamın "Tanışabilirmiyiz?" Yazılı Bir Kâğıt Vermesi Onları Şaşırtıyor ve Üzüyor Oğullarıda Olayı Açıklayamadan Kapı Dışarı...

Arkadaşı Bir Daha Benimle Konuşma Diyor Çünkü Birlikte Büyüdüğü Birine Hakaret Edercesine Böyle Bir Kağıt Uzatıyor "Tanışabilirmiyiz?" Diye...

Karısı Boşanma Davası Açıyor.Ama 2 Sebepten Ötürü;

1-Onca Yıllık Karısına Başka Bir Kadınla Birlikte Olduğunu İma Etmesi...
2-Karısına Üstüne "Tanışabilirmiyiz?" Yazılı Kısımdaki Bölümü Okutturması...

Doktor İntihar Ediyor Çünkü Doktor Gay'dir...Ve hiç Tanımadığı Bir Adam Gelip "Tanışabilirmiyiz?" Yazılı Bir Kağıt Uzatıyor.Tüm Sırrının O Mertebeye Gelmiş Olarak, Adamın Herkes Tarafından Ne Olduğu Öğrenilip Yaşamının Faciaya Dönmesinden Korkup Paniklemesindendir (birde adam tipsiz Razz)

Hırsızlar Parayı Geri Koyuyorlar Çünkü Onlarda Bu Kağıdığın "Tanışabilirmiyiz?" Kısmını Okuyorlar ve Bu Kağıdı Bırakanın Bir Polis Olduğunu Onları İzlediğini ve Alay Edercesine Oraya Bıraktıklarını Düşünüyorlar ve Parayı Bırakıyorlar...

İşte Mağlum Cevap Bu ...Ki Bu Sorunun içinde de geçiyor Hatırlatayım... Teşekkürler...
carizmatiq_boys
YENİ HEPSİ KIZI
YENİ HEPSİ KIZI
carizmatiq_boys

MesajKonu: hSRET soNA erDİ   BU KAĞITTA NE YAZIYOR?? EmptyCuma Haz. 06, 2008 8:25 pm

FOrMATTT ATıyorumm ANILarımaa:P:PBEn Berkcann HEppınıze tsk ederım arkadaslarr
en büyük_gülçinci
YENİ HEPSİ KIZI
YENİ HEPSİ KIZI

MesajKonu: Geri: BU KAĞITTA NE YAZIYOR??   BU KAĞITTA NE YAZIYOR?? EmptyÇarş. Ağus. 13, 2008 9:50 am

buse#hepsi demiş ki:
ben buldum:

tam ben dicektim bu yazıyı buldum

BU KAĞITTA NE YAZIYOR??
1 sayfadaki 1 sayfası